Telefon   +48 22 111 00 42

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polski (PL) English (UK)

Jesteśmy z naszymi Klientami od momentu powstawania idei
i pomysłu na rozwój, przez budowę projektu, do skutecznego wdrożenia.

 

Doradztwo techniczne

Przygotujemy Twój projekt pod kątem technicznym – wykonamy analizy i projekty techniczne dla zagadnień z zakresu ITS, GIS, smart city.

Przeprowadzimy audyty techniczne i audyty bezpieczeństwa systemów IT, wykonamy modele ruchu w projektach inteligentnych systemów zarządzania ruchem, a także przeprowadzimy Twoją jednostkę przez proces certyfikacji dla normy smart city ISO 37120 i 37122.

 

mężczyzna i wykresy

pan przed ścianą

Doradztwo biznesowe

Nasze usługi obejmują tworzenie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej, m.in. studiów wykonalności, analiz ekonomiczno-finansowych, identyfikacji i przeprowadzania dogłębnej analiz ryzyk, opracowywania wariantów wdrożeń, biznes planów, programów funkcjonalno-użytkowych.

Z nami pozyskasz finansowanie na swój projekt!

 

Inżynieria kontraktowa

Nasze usługi dotyczą zarówno czuwania nad bezpieczną realizacją projektu poprzez kompleksowe prowadzenie procesu zamówień publicznych, tworzenie zapytań ofertowych i specyfikacji warunków zamówienia, a także poprawnością rozliczania środków unijnych. Nadzorujemy wybór wykonawcy zadań inwestycyjnych zgodnie z procedurami ustawy Pzp oraz prowadzimy jako inżynier kontraktu nadzór nad realizowanymi przedsięwzięciami.

 

zamyślony mężczyzna

Korzystając z naszej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej o tym dowiesz się w naszych Założeniach i bezpieczeństwa i Ochrony danych osobowych w zakładce.