Telefon   +48 22 111 00 42

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polski (PL) English (UK)

Kompleksowo doradzimy w każdej fazie projektowej: od idei, przez koncepcję, do realizacji.

rysowanie na tablicy

 

Jesteśmy zespołem ekspertów-praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie w definiowaniu i realizacji innowacyjnych projektów doradczych, także w połączeniu z pozyskiwaniem finansowania zewnętrznego. Zajmujemy się profesjonalnym modelowaniem procesów biznesowych – inwentaryzujemy, analizujemy, modelujemy, symulujemy. Definiujemy wymagania funkcjonalne i pozafunkcjonalne dla systemów informatycznych.

Naszą doskonałą znajomość zagadnień z zakresu potrzeb i rozwiązań smart łączymy z doświadczeniem zawodowym oraz pasją do doradzania naszym Klientom. Chcesz zobaczyć jak pracujemy? Zapraszamy do kontaktu.

Zespołem ThinkIT zarządzają:

Anna Lacinska Kruczek

Anna Łacińska-Kruczek

Prezes Zarządu

Doradza w obszarze projektów IT i ICT od 2004r., koncentrując się przede wszystkim na montażach finansowych projektów z wykorzystaniem finansowania zewnętrznego. Od ponad 15 lat zarządza zespołami ekspertów pozyskując liczne środki z Unii Europejskiej na projekty inwestycyjne i infrastrukturalne, w szczególności dla sektora publicznego. Od wielu lat współpracuje z największymi światowymi liderami w branży IT, wspierając ich działy sprzedażowe w wykorzystywaniu możliwości płynących z Unii Europejskiej. W ThinkIT nadzoruje prawidłową realizację projektów, kontroluje pozyskiwanie zamówień publicznych, prowadzi negocjacje i zarządza finansami.

 

Sławomir Zygadlo

Sławomir Zygadło

Wiceprezes Zarządu

Od początku kariery zawodowej związany z branżą IT. Autor i współautor wielu analiz, koncepcji, studiów wykonalności oraz dokumentacji przetargowych dla projektów teleinformatycznych planowanych i realizowanych przez sektor publiczny. W latach 2012-2013 prowadził pierwsze w Polsce postępowania na wybór wykonawców realizujących projekty teleinformatyczne w formule PPP. W ThinkIT kieruje Zespołem ekspertów prowadzącym projekty z zakresu rozwiązań smart city, e-administracji, GIS, telekomunikacji, przetwarzania danych i modelowania sztucznej inteligencji (AI).

 

Adam-Kruczek

Adam Kruczek

Prokurent i Ekspert ITS

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego, ze specjalnością Projektowanie systemów komputerowych. Od początku kariery zawodowej związany z branżą IT, jako programista, analityk i architekt. W latach 2000 – 2007 pełnił rolę Kierownika Projektu w kluczowych projektach dla Administracji Celnej, później zajmował się sprzedażą rozwiązań informatycznych do sektora administracji publicznej. Od roku 2012 specjalizuje się w projektach z branży ITS (Inteligentnych Systemów Transportowych) i rozwiązań Smart City. Z jego inicjatywy przetłumaczyliśmy w ThinkIT na język polski normę ISO 37120, którą wraz z Polskim Instytutem Normalizacyjnym promuje wśród polskim miast. Jest on autorem raportu z audytu przedcertyfikacyjnego z normy ISO 37120 dla pierwszego miasta w Polsce, poddającego się certyfikacji na zgodność z tą normą. Mając szeroką wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu projektami, w ThinkIT dowodzi projektami z zakresu szeroko pojętej Inżynierii Kontraktowej, w szczególności w projektach ITS.