Telefon   +48 22 111 00 42

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polski (PL) English (UK)

Doradzamy Miastu Stołecznemu Warszawa

laptopDo końca 2022r. będziemy doradzać Miastu Stołecznemu Warszawa – Stołecznemu Biuru Turystki świadcząc usługi doradztwa IT i wsparcia merytorycznego w zakresie realizacji umowy na budowę systemu aplikacji mobilnej i systemu zarządzania treścią w projekcie „Wirtualny Warszawski Obszar Funkcjonalny (WWOF)”.

Już w 2017r. i 2018r. świadczyliśmy dla Warszawy usługi ekspercie, przygotowując m.in. dokumentację aplikacyjną projektu „e-Turystyka”, opracowując koncepcję funkcjonalności z wykorzystaniem nowych technologii oraz prowadząc warsztaty ekspercie dla instytucji partnerskich i Urzędu m.st Warszawy.

Cieszymy się, że mamy przyjemność współpracować z M.st. Warszawa w fazie realizacyjnej projektu WWOF.

 

Korzystając z naszej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej o tym dowiesz się w naszych Założeniach i bezpieczeństwa i Ochrony danych osobowych w zakładce.