Telefon   +48 22 111 00 42

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polski (PL) English (UK)

Inżynier kontraktu – projekt Świteź

ŚwiteźDla naszego Klienta – Głównego Urzędu Miar (https://gum.gov.pl/) – świadczymy usługi inżyniera kontraktu przy realizowanym projekcie ŚWITEŹ.

System ŚWITEŹ będzie systemem wsparcia informatycznego usług terenowej Administracji Miar. Głównym celem projektu jest zwiększenie dostępności i jakości usług świadczonych przez administrację, dzięki wdrożeniu i uruchomieniu nowoczesnej platformy elektronicznych usług publicznych kierowanych do klientów GUM. Wdrożenie cyfryzacji świadczonych usług pozwoli na ograniczenie osobistego kontaktu z urzędem, co z kolei przyczyni się do oszczędności czasu i zmniejszenia kosztów w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Projekt ten jest jednym z priorytetowych działań GUM finansowanych ze źródeł EU, oprócz projektów e-Czas, TRANS-TACHO i Kampus.

 

Korzystając z naszej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej o tym dowiesz się w naszych Założeniach i bezpieczeństwa i Ochrony danych osobowych w zakładce.