Telefon   +48 22 111 00 42

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polski (PL) English (UK)

Port Gdynia – Inteligentny System Zarządzania Ruchem

port ciężarówki samolotRozwijamy się! Pracujemy nad przygotowaniem projektów technicznych dla inteligentnego Systemu Zarządzania Ruchem samochodów ciężarowych w Porcie Gdynia.

Opracujemy w szczególności: Projekt Inteligentnego Systemu Sterowania Ruchem w Porcie Gdynia zintegrowanego z systemem ITS TRISTAR i KSZR/KPD (System sterowania ruchem PG) oraz Projekt Zintegrowanego Systemu Zarządzania Przestrzenią Parkingową dla Portu Gdynia (System zarządzania parkingami PG).

Systemy te mają wspomóc zarówno Port, jak i Miasto Gdynia – działamy!

Korzystając z naszej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej o tym dowiesz się w naszych Założeniach i bezpieczeństwa i Ochrony danych osobowych w zakładce.