Telefon   +48 22 111 00 42

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polski (PL) English (UK)

Rozbudowa ITS – Inżynier Kontraktu

elektroniczna tablica autobusowaPełnimy funkcję Inżyniera Kontraktu przy rozbudowie Inteligentnego Systemu Transportowego w Bielsku-Białej! To jeden z naszych największych obszarów specjalizacji.

Dla Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej (https://mzd.bielsko.pl/) przygotowywaliśmy dokumentację przetargową na wybór wykonawcy ITS, uczestniczyliśmy w całym procesie przetargowym, a obecnie nadzorujemy realizację robót. Projekt stanowi rozbudowę systemu, który powstał w pierwszej fazie zakończonej z sukcesem w 2018r. Wówczas także mieliśmy przyjemność pełnić funkcję Inżyniera kontraktu.

Zakończenie realizacji obecnego projektu planowane jest na koniec 2021 roku.

Korzystając z naszej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej o tym dowiesz się w naszych Założeniach i bezpieczeństwa i Ochrony danych osobowych w zakładce.